تحلیل وب سایت

چگونه می‌توانید دربارۀ برنامه‌های آینده کسب و کار خود تصمیم‌گیری کنید؟ چه استراتژی مشخص قابل اعتمادی برای کسب موفقیت بیشتر دارید؟

مشتریان بالقوه دوست دارند خیلی سریع اطلاعاتی را دریافت کنند، آن‌ها وقت ندارند برای لود شدن وب‌سایت منتظر بمانند، آن‌ها تنها راه را برای رقبای شما باز می‌کنند. تجربه کاربری خوب با کاربری شروع می‌شود که قادر است سایت شما را تجربه کند. زمان لود شدن صفحه شما به‌شدت روی نرخ تبدیل تاثیر می‌گذارد. در‌ واقع اگر زمان لود صفحه شما از یک ثانیه به سه ثانیه برسد متوجه می‌شوید نرخ پرشتان به اندازه 32% افزایش پیدا می‌کند. به‌همین دلیل است که باید ابزاری به‌منظور سنجش منظم سرعت وب‌سایتتان داشته باشید. اگر متوجه افت ترافیک یا افزایش نرخ‌ بانس ریت خودتان شده‌اید، سرعت صفحه شما می‌تواند عامل این مشکلات باشد.

هزینه خدمات نصب و شخصی سازی آنالیتیکس ما چقدر خواهد بود؟

اگر قصد داشته باشید از گوگل آنالیتیکس به صورت حرفه‌ای استفاده کنید و نهایت بهره را از آن ببرید، قطعاً نیاز به شخصی سازی آمار آن دارید. تیم متخصصان ما آماده است تا با توجه به نیازهای کسب و کار شما، این کار را برایتان انجام دهد. خدمات شخصی سازی آنالیتیکس ما شامل 2 بسته مختلف برای سایت‌ها و فروشگاه‌ها می‌شود.

باخدمات شخصی سازی آنالیتیکس ما شامل 2 بسته مختلف برای سایت‌ها و فروشگاه‌ها می‌شود.

ما در یک ماموریت به ساختن آینده ای بهتر برای کسب و کارها با مجموعه متنوعی از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال را در راستای اهداف بازاریابی و تبلیغات کسب و کار شما ارائه دهیم و با هم شاهد موفقیت شما باشیم.