درباره ما چه میدانید؟!

تیم فناوری اطلاعات رایان سپهر ماهان بیش از 12 سال است که در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

ما برای بازاریابی دیجیتال برندتان همراه شما هستیم

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.
فناوری اطلاعات رایان سپهر ماهان قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

چه چیزی ما را بهترین می کند

کسب و کار شما با دیگران متفاوت است. پس راهکارهای بازاریابی موثر برای شما هم متفاوت هستند.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی در کل طول شبانه روز آماده پیگیری و رفع مشکلات کسب و کار شما هستند.

تیم قدرتمند

افرادی متخصص در کنار هم جمع شده اند تا نیازهای شما را مرتفع کنند.

بهترین طراحی

حرفه ای ترین طراحی وب سایت با استفاده از انش و تکنولوژی روز

مشتریان و تجربه ما

اگر نگاهی به لیست مشتریان ما بیاندازید شاید قسمت بزرگی از سازمان های تجارت الکترونیک کشور را در کنار هم ببینید. این اعتماد، آسان به دست نیامده است!

بهینه ساز حرفه ای

بهینه سازی حرفه ای کسب و کار شما جهت بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو

ارائه همه خدمات

بله اینجا همه خدمات مورد نیاز شما در تبلیغات دیجیتال را یک جا ارائه می دهیم.

درباره تیم ما

تیمِ ما در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم ما، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.

یک تیم فوق العاده

کار کردن در شرایط گروهی کمک می‌کند که کارکنان سریع‌تر و موثرتر باشند. همکاری تیمی همچنین باعث می‌شود که اعضا مسئولیت پذیرتر باشند و این امر به افزایش انگیزه آن‌ها و بالا رفتن سطح درگیری شغلی کمک می‌کند

همفکری تیمی

با افزایش رقابت میان کسب و کارها، تشویق روحیه خلاقانه در محل کار برای افزایش تولید و بهره وری و ایجاد ارتباطی سالم میان کارکنان، اهمیت خاصی پیدا کرده است.

سهم برابر برای ابراز نظر

همکاری تیمی به هر یک از اعضا این فرصت را می‌دهد که فرصتی برابر برای ابراز نظر خود داشته باشد. در جمعی سنتی از کارکنان که به صورت فردی کار می‌کنند و یک مدیر کارها را هماهنگ می‌کند.

کار گروهی

یکی از بزرگترین عوامل تعیین کنندهٔ موفقیت کسب و کارها، توانایی عملکرد اعضای آنها به عنوان تیم است.

ما در یک ماموریت به ساختن آینده ای بهتر برای کسب و کارها با مجموعه متنوعی از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال را در راستای اهداف بازاریابی و تبلیغات کسب و کار شما ارائه دهیم و با هم شاهد موفقیت شما باشیم.