سوالات متداول شما

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو چیست؟ این یک سوال رایج اما بسیار مهم در مصاحبه بازاریابی دیجیتال است . بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (SEO) تکنیکی است که برای افزایش تعداد کاربران برای وب سایت شما با بدست آوردن صفحه ای با رتبه بالا در نتایج جستجو مانند گوگل ، بینگ ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو بکار می رود .
تکنیک های سئو محتوای شما، ساختار سایت و سازماندهی را بهبود می بخشد بنابراین سایت شما می تواند موقعیت خودش را در نتایج موتور جستجو دریافت کند .

بازاریابی آفلاین بسیار پرهزینه است درحالیکه بازاریابی آنلاین در نتیجه راهنمایی بهتر نسبت به بازاریابی آفلاین ارزان تر است .
در بازاریابی آفلاین شناسایی مخاطبان هدف دشوار است اما در بازاریابی آنلاین در زمان مناسب به مخاطبان هدف واقعی می رسیم .
بازاریابی آفلاین مانند روزنامه ها ، مجلات ، رادیو و بیلبورد معمولا موقعیت های محلی را هدف قرار می دهند اما بازاریابی آنلاین محدود به مکان نیست . شما می توانید در بازاریابی آنلاین مشتریهای مختلفی را از کشورهای مختلف بدست بیاورید .

بازاریابی دیجیتال فرآیند بازاریابی است که شما را از راه های موثر و دقیق و از طریق کانال های دیجیتال مختلف مانند اینترنت ، تلفن همراه و غیره به مشتریان هدف می رساند تا آنها را جذب کنید ، بکار بگیرید و تبدیل کنید.

ابتدا نیاز است که کسب و کار شما توسط یک تیم حرفه ای بررسی و شرایط موجود مشخص و سپس براساس شرایط یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ براساس بودجه شما تهیه شود.